Községünkben a 2016-os év második adventi gyertyagyújtási ceremóniáján vehettek részt az érdeklődők 2016 december 04.-én. Községünk adventi koszorúján meggyújtásra került a második gyertya, advent második vasárnapján. Az istentiszteletet követően a Református Templom Templomkertjében a Szabolcsbákai Általános Iskola növendékei színvonalas műsorral várták az érdeklődőket. Az ifjaink műsorát követően a második adventi gyertyát Nagy Zoltánné gyújtotta meg.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket községünkből és azon kívülről is az Adventi vasárnapokon gyertyagyújtási programjainkra. A következő adventi gyertyagyújtás 2016 december 11.-én vasárnap 11 óra 30 perctől a Református Templom Templomkertjében.

(Az időjárási tényezőktől függően rossz idő esetén e Református Templom belső terében.)

Fotó Galéria
Advent II vasárnapja

Post navigation