Községünkben a 2016-os év első adventi gyertyagyújtási ceremóniáján vehettek részt az érdeklődők 2016 november 27.-én. Községünk adventi koszorúján meggyújtásra került az első gyertya, advent első vasárnapján. A hűvös időjárás és a szitáló eső miatt az istentiszteletet követően a Református Templom belső terében a Szabolcsbákai Hársfa Óvodások színvonalas műsorát követően az első adventi gyertyát a A Szabolcsbákai Hársfa Óvoda képviseletében Fülöp Lajosné Óvodavezető gyújtotta meg.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket községünkből és azon kívülről is az Adventi vasárnapokon gyertyagyújtási programjainkra. A következő adventi gyertyagyújtás 2015 december 4.-én vasárnap 11 óra 30 perckor a Református Templom Templomkertjében.

(Az időjárási tényezőktől függően rossz idő esetén e Református Templom belső terében.)

Fotó Galéria
Advent I vasárnapja

Post navigation