A 2016-os évben is megrendezésre került a Szép Korúak Napja Szabolcsbákán!

Ebben az esztendőben 2016 november 25.-én került megrendezésre községünkben az idősek napjának megünneplése. Az eseményt az általános iskola tornatermében rendezték meg ahol szép számmal jelentek meg az időskorúak. Somogyi László Polgármester Úr szívélyes köszöntőjét követően megemlékeztek a községünk elhunyt lakosairól, szeretet mécsesek gyújtásával. Minden kedves meghívottnak ajándékkal és vásárlási utalvánnyal kedveskedtek. Az önkormányzat gondoskodott finom italokról, ízletes vacsoráról, előzékeny kiszolgálásról Kőrizs Balázs pedig nem utolsó sorban a jó hangulatról. Az idősek nagy örömmel fogadták unokáik előadásait az óvodások verseit és táncait, az iskolások humoros előadását. A műsort vezette és a jó hangulatról Rajzinger Csaba vőfély gondoskodott. Az otthon maradottakról az önkormányzat dolgozói gondoskodtak, házhoz szállították a finom meleg vacsorát a hazatérőknek útravalót csomagoltak. Az otthon maradottaknak a Polgármester Úr házhoz szállította az önkormányzat ajándékát.

Fotó Galéria
Szép Korúak Napja

Post navigation