Községünkben a 2015-ös év harmadik adventi gyertyagyújtási ceremóniáján vehettek részt az érdeklődők 2015 december 13.-án. Községünk adventi koszorúján meggyújtásra került a harmadik gyertya, advent harmadik vasárnapján. Az istentiszteletet követően a Református Templom Templomkertjében a Szabolcsbákai Általános Iskola növendékei színvonalas műsorral várták az érdeklődőket. Az ifjaink műsorát követően a harmadik adventi gyertyát a Varga Ferenc gyújtotta meg, Fazekas Angelika segítőjével.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket községünkből és azon kívülről is az Adventi vasárnapokon gyertyagyújtási programjainkra. A következő adventi gyertyagyújtás 2015 december 20.-án vasárnap a 15:00 órai istentiszteletet követően 15:30 órakor veszi kezdetét. A gyertyagyújtást követően szeretet vendéglátás megrendezésére kerül sor, melynek keretein belül: forralt borral, forró teával, friss bejglivel, mézeskaláccsal várjuk az érdeklődő lakosság apraját s nagyját

Fotó Galéria
Advent Harmadik Vasárnapja

Post navigation


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ellenőrző kód *