Községünkben a 2015-ös év második adventi gyertyagyújtási ceremóniáján vehettek részt az érdeklődők 2015 december 06.-án. Községünk adventi koszorúján meggyújtásra került a második gyertya, advent második vasárnapján. Az istentiszteletet követően a Református Templom Templomkertjében a Szabolcsbákai Általános Iskola növendékei színvonalas műsorral várták az érdeklődőket. Az ifjaink műsorát követően a második adventi gyertyát a Özv Kelemen Józsefné gyújtotta meg, Németh Marcell Ferenc segítőjével.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket községünkből és azon kívülről is az Adventi vasárnapokon gyertyagyújtási programjainkra. A következő adventi gyertyagyújtás 2015 december 13.-án vasárnap 11 óra 30 perckor a Református Templom Templomkertjében.

Fotó Galéria
Advent Második Vasárnapja

Post navigation


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ellenőrző kód *