Községünkben a 2015-ös év első adventi gyertyagyújtási ceremóniáján vehettek részt az érdeklődők 2015 november 29.-én. Az önkéntes segítők és koszorúépítők által feldíszített adventi koszorún meggyújtásra került az első gyertya, advent első vasárnapján. Az istentiszteletet követően a Református Templom Templomkertjében a Szabolcsbákai Hársfa Óvoda óvodásai színvonalas műsorral várták az érdeklődőket. Az óvodások műsorát követően az első adventi gyertyát a Református Egyházközség képviseletében Gyüre Ferenc református presbiter gyújtotta meg, Takács Anna és Kósa Máté óvodás segítőivel.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket községünkből és azon kívülről is az Adventi vasárnapokon gyertyagyújtási programjainkra. A következő adventi gyertyagyújtás 2015 december 6.-án vasárnap 11 óra 30 perckor a Református Templom Templomkertjében.

Fotó Galéria
Advent Első Vasárnapja

Post navigation


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ellenőrző kód *