Szép Korúak Napja Szabolcsbákán!

Ebben az esztendőben 2015 november 20.-án került megrendezésre községünkben az idősek napjának megünneplése. Az eseményt az általános iskola tornatermében rendezték meg ahol szép számmal jelentek meg az időskorúak. Somogyi László Polgármester Úr szívélyes köszöntőjét követően megemlékeztek a községünk elhunyt lakosairól, emlékükre mécseseket gyújtottak. Minden kedves meghívottnak az önkormányzat dolgozói által készített ajándék virágokkal és vásárlási utalvánnyal kedveskedtek. Az önkormányzat gondoskodott finom italokról, ízletes disznótoros vacsoráról, előzékeny kiszolgálásról és nem utolsó sorban a jó hangulatról. Az idősek nagy örömmel fogadták unokáik előadásait az óvodások verseit és táncait, az iskolások dráma csoportjának humoros előadását, valamint a gyönyörű népdal csokrokat Csépke Szabrina és Takács Ildikó előadásában. Nagy sikert aratott a kisebbségi önkormányzat által támogatott hagyományőrző cigány néptánc bemutató Horváth Lajosné és unokái közreműködésével. A műsort vezette és a jó hangulatról Rajzinger Csaba vőfély gondoskodott. Az otthon maradottakról az önkormányzat dolgozói gondoskodtak, házhoz szállították a finom meleg vacsorát a hazatérőknek útravalóul ízletes házi kolbászt csomagoltak. Az otthon maradottaknak a Polgármester Úr házhoz szállította az önkormányzat ajándékát.

Fotó Galéria
Szép Korúak Napja

Post navigation


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ellenőrző kód *